Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Termíny a výsledky zápasů Muži A - sezóna 2017-2018

Datum Domácí Hosté Výsledek Hřiště Střelci
27.8.2017 17:00 NE FK Kralupy 1901 Tursko 1:3 Kralupy 1901 Vyhnal 2, Průša
3.9.2017 14:00 NE Sokol Ledčice Tursko 2:4 Jevíněves Klokočník P, Cibulka,Vyhnal,Průša
10.9.2017 17:00 NE Tursko AFK Vraňany 0:1 Tursko  
16.9.2017 17:00 SO Sokol Sazená Tursko 5:1 Sazená Klouda
24.9.2017 16:30 NE Tursko SK Úžice, z.s. 5:0 Tursko Cibulka 2,Fiedler 2, Majer
1.10.2017 16:00 NE TJ Sokol Dolany Tursko 0:2 Dolany Klokočník P, Zlámal Z.
8.10.2017 16:00 NE Tursko Vltavan Chvatěruby 2:3(P) Tursko Cibulka, Vochomůrka
14.10.2017 15:30 SO SK Lípa Postřižín Tursko 2:4 Postřižín Čerňák,Klokočník P. Klouda (P), Majer
22.10.2017 15:30 NE Tursko Sokol Nová Ves 5:3 Tursko Fassman,Zlámal Z., Fiedler, Černak, Majer

JARO 2018

Datum Domácí Hosté Výsledek Hřiště Střelci
04.03.2018 14:30 Tursko Čechie Kralupy  0:0 (4:3)P Tursko  
11.03.2018 14:30 Tursko Vltavan Chvatěruby 3:3 (4:3)P Tursko Klouda 2x (P), Fiedler
18.03.2018 15:00 TJ Sokol Dolany Tursko 6:2 UT Melnik Charvát, Černak
25.03.2018 15:00 Tursko FK Kralupy 1901 B 0:0 Tursko  
01.04.2018 15:30 Tursko Sokol Ledčice 7:2 Tursko Selix 2,Cibulka 2,Černak, Charvát, vlastní
07.04.2018 15:30 AFK Vraňany Tursko 3:4 Vraňany Klouda 2, Fiedler, Charvat
15.04.2018 15:30 Tursko Sokol Sazená 2:1 Tursko Charvat, Fiedler
21.04.2018 16:00 SK Úžice, z.s. Tursko 0:3 Úžice Kontumace
29.04.2018 16:00 Tursko Sokol Dolany B 4:0 Tursko Skrabek 2, Klouda,Klokocnik P.
05.05.2018 16:30 Vltavan Chvatěruby Tursko 2:1 Chvatěruby Klokocnik P.
13.05.2018 16:30 Tursko Postřižín   Tursko  
19.05.2018 17:00 Sokol Nová Ves Tursko   Nová Ves  

 

 

 

Termíny a výsledky zápasů Muži A - sezóna 2016-2017

Datum   Výsledek Střelci
28.08.2016 17:00
Tursko - Č. Újezd B
5:0 Charvát, Fiedler 2, Klokočník P. 2
04.09.2016 17:00
Středokluky - Tursko
0:4 Majer 2, Klokočník P. (P), Fassman
11.09.2016 17:00
Tursko - Černošice
0:3  
18.09.2016 16:30
Tuchoměřice B - Tursko
2:3 Průša 2(P), Škrábek (FK)
25.09.2016 16:30
Tursko - Dobříč B
4:2 Klouda 3, Klokočník P, Průša
02.10.2016 16:00
Roztoky B - Tursko
2:2 Majer 2x
09.10.2016 16:00
Tursko - Zbuzany B
0:5  
16.10.2016 16:00
Tursko - Kazín B
3:0 Jůza, Klokočník P., Charvát
23.10.2016 15:30
Hostivice B - Tursko
4:1 Škrábek
06.11.2016 14:00
Horoměřice - Tursko
Zruseno  
13.11.2016 14:00
Tursko - Jeneč B
Zruseno  
20.11.2016 13:30
Drahelčice - Tursko
6:1 Klokočník P.

 

Datum   Výsledek Střelci
26.03.2017 15:00 Č. Újezd B - Tursko 3:5 Klouda 2, Klokočník P.,Cibulka, Fiedler
02.04.2017 16:30 Tursko - Středokluky  1:2 Klouda
09.04.2017 16:30
Černošice - Tursko 1:0  
16.04.2017 17:00 Tursko - Tuchoměřice B 3:1 Cibulka 2x, Prusa (P)
23.04.2017 10:15 Dobříč B - Tursko 3:7 Fiedler 4, Prusa (P), Klokočník P.,Cibulka
30.04.2017 15:00 Tursko - Roztoky B 0:0  
07.05.2017 17:00
Zbuzany B - Tursko 1:0  
14.05.2017 17:00 Kazín B - Tursko 0:6 Klokočník P. 3, Klouda, Cibulka, Zlámal Z.
21.05.2017 17:00 Tursko - Hostivice B 5:2 Fiedler, Zerzan, Klouda 3x
18.06.2017 17:00 Tursko - Drahelčice    
       
 
     

 

Průša 2x (P), Škrábek (PK)

 

___________________________________________________________________________________________________________________________

  Bret - partner TJ Sokol Tursko 
  Tel: +420 731 103 096