Termíny a výsledky zápasů Muži A - sezóna 2014-2015
Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci |
24.08. 17:00 NE | Tursko | Nučice | 1:2 | Blažek |
31.08. 17:00 NE | Statenice | Tursko | 2:3 | Klouda, Procházka, Peřina |
07.09. 17:00 NE | Tursko | Středokluky | 0:3 | |
14.09. 10:15 NE | Dobříč B | Tursko | 5:2 | Procházka 2 |
21.09. 16:30 NE | Tursko | Hostivice B | 2:2 | Škrábek (P), Klouda |
28.09. 16:30 NE | Kazín B | Tursko | 7:1 | Škrábek (P) |
05.10. 16:00 NE | Tursko | Všenory B | 2:1 | Klouda, Procházka |
12.10. 16:00 NE | Tursko | D. Břežany B | 4:2 | Klokočník 2, Klouda, Charvát |
19.10. 15:30 NE | Tursko | Č. Újezd B | 6:1 | Charvát 4, Procházka 2 |
26.10. 14:30 NE | Tursko | Roztoky B | 0:6 | |
02.11. 14:00 NE | V. Přílepy B | Tursko | 0:7 | Klokočník 3,Charvát,Škrábek,Klouda,Fassman |
09.11. 14:00 NE | Tursko | Vonoklasy B | 2:1 | Klouda, Škrábek |
16.11. 13:30 NE |
Jeneč B | Tursko | 1:3 | Charvát, Zlámal Z., Klouda |
21.3. 18:00 SO | Nučiče B | Tursko | 2:4 | Klouda 3, Kačírek |
29.3. 17:00 NE | Tursko | Statenice | 0:4 | |
04.04. 11:00 SO | Středokluky | Tursko | 2:2 | Kačírek, Peřina |
12.04. 16:30 NE | Tursko | Dobříč B | 5:2 | Fassman 2x, Charvát, Klokočník T, Škrábek (P) |
19.04. 17:00 NE | Hostivice B | Tursko | 0:1 | Majer |
26.04. 17:00 NE | Tursko | Kazín B | 2:3 | Majer, Kačírek |
03.05. 17:00 NE | Všenory B | Tursko | 4:4 | Klouda 2, Majer, Škrábek |
10.05. 17:00 NE | D. Břežany B | Tursko | 8:0 | |
17.05. 17:00 NE | Č. Újezd B | Tursko | 2:4 | Kačírek, Klouda, Peřina, Fassmann |
24.05. 17:00 NE | Roztoky B | Tursko | 0:0 | |
31.05. 17:00 NE | Tursko | V. Přílepy B | 10:1 | Klokočník P. 3,Klouda,Fassmann,Majer,Peřina,Průša,Kačírek,Vaigl |
07.06. 17:00 NE | Vonoklasy B | Tursko | 4:2 | Klouda, Zlámal O. |
13.06. 13:30 SO | Tursko | Jeneč B |
Tabulka Střelců
Hráč | Góly celkem | Penalta | Přímý kop |
Klouda František | 15 | ||
Charvát Tomáš | 8 | ||
Klokočník Petr | 8 | ||
Procházka Roman | 6 | ||
Škrábek Václav | 6 | 3 | 1 |
Fassman Luděk | 5 | 1 | |
Kačírek Pavel | 5 | ||
Majer Pavel | 4 | ||
Peřina Jiří | 4 | ||
Blažek František | 1 | ||
Klokočník Tomáš | 1 | ||
Průša Michal | |||
Vaigl Lukáš | 1 | ||
Zlámal Ondřej | 1 | ||
Zlámal Zdeněk | 1 |
Termíny a výsledky zápasů Muži A - sezóna 2015-2016
Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci |
23.8.2015 17:00 | Tursko | Řevnice | 4:3 | Klokočník P., Majer, Fiedler, Klouda |
30.8.2015 17:00 | Kazín B | Tursko | 0:2 | Průša, Charvát |
2.9.2015 17:30 | Tursko | Nučice | 1:1 | Zahradník |
6.9.2015 17:00 | Tursko | Jeneč B | 2:5 | Škrábek, Fiedler |
13.9.2015 17:00 | V. Přílepy B | Tursko | 0:2 | Klokočník P., Škrábek (FK) |
16.9.2015 17:30 | Černošice | Tursko | 2:3 | Klokočník P, Klouda, Charvát |
20.9.2015 16:30 | Tursko | Středokluky | 4:0 | Kačírek,Škrábek(FK),Fasmann, Klokočník P. |
27.9.2015 16:30 | Tursko | Všenory B | 3:5 | Průša, Klouda, Fasmann |
4.10.2015 16:00 | Hostivice B | Tursko | 1:4 | Klouda, Škrábek 2x (FK 1), Charvát |
11.10.2015 16:00 | Tursko | Kosoř B | 5:1 | Znamenáček,Charvát 2,Fasmann(P),Fiedler |
18.10.2015 15:30 | Roztoky B | Tursko | 3:2 | Klokočník P. Kačírek |
25.10.2015 14:30 | Tursko | Drahelčice | 6:0 | Klouda 3, Charvát, Fiedler, Klokočník P. |
1.11.2015 14:00 | Č. Újezd B | Tursko | 2:4 | Fiedler v 10.sec, Fasmann (P), Charvát, Majer |
8.11.2015 14:00 | Tursko | Dobříč B | 2:1 | Fiedler, Klouda |
15.11.2015 13:30 | D. Břežany B | Tursko | 0:3 | Fiedler, Klokočník P. 2x |
Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci |
27.3.2016 15:00 |
Řevnice | Tursko | 1:2 | Fiedler 2x |
3.4.2016 16:30 | Tursko | Kazín B | 6:1 | Charvát 3x,Klouda,Fiedler,Majer |
10.4.2016 16:30 | Jeneč B | Tursko | 0:1 | Fiedler |
17.4.2016 17:00 | Tursko | V. Přílepy B | 1:1 | Fiedler |
24.4.2016 17:00 | Středokluky | Tursko | 3:1 | Klouda |
1.5.2016 17:00 | Všenory B | Tursko | 0:6 | Klokočník P. 5x, Klouda |
8.5.2016 17:00 | Tursko | Hostivice B | 2:3 | Klokočník P., Klouda |
11.5.2016 17:30 | Nučice | Tursko | 5:2 | Klokočník T., Klokočník P. |
15.5.2016 17:00 | Kosoř B | Tursko | 5:2 | Charvát, Fiedler |
22.5.2016 17:00 | Tursko | Roztoky B | 1:3 | Klokočník P. |
25.5.2016 17:30 | Tursko | Černošice | 3:1 | Fiedler, Klokočník P., Charvát |
29.5.2016 17:00 | Drahelčice | Tursko | 5:2 | Klouda, Fiedler |
5.6.2016 17:00 | Tursko | Č. Újezd B | 1:3 | Fiedler |
12.6.2016 10:15 | Dobříč B | Tursko | 4:6 | Klokočník P. 3x, Majer, Zlámal Z. Charvát |
18.6.2016 17:00 | Tursko | D. Břežany B | 2:6 | Fiedler, Majer |
Hráč | Góly celkem | Penalta | Přímý kop |
Klokočník Petr | 20 | ||
Fiedler Adam | 17 | ||
Charvát Tomáš | 14 | ||
Klouda František | 13 | ||
Škrábek Václav | 5 | 3 | |
Fasmann Luděk | 4 | 3 | |
Majer Pavel | 5 | ||
Kačírek Pavel | 2 | ||
Průša Michal | 2 | ||
Klokočník Tomáš | 1 | ||
Zahradník Jaroslav | 1 | 1 | |
Zlámal Zdeněk | 1 | ||
Znamenáček František | 1 | 1 |
Specialitky sezóny:
23.8.2015 Tursko - Řevnice (penalta - Václav Škrábek - 3m nad bránu)
1.11.2015 Č. Újezd - Tursko (Adam Fiedler gól ihned po rozehrávce na 3 doteky v 10 sec.)
1.5.2016 - Fasy nedal 2 penalty po sobě (Středokluky, Všenory)
Termíny a výsledky zápasů Muži A - sezóna 2016-2017
Datum | Výsledek | Střelci | |
28.08.2016 17:00 | Tursko - Č. Újezd B | 5:0 | Charvát, Fiedler 2, Klokočník P. 2 |
04.09.2016 17:00 | Středokluky - Tursko | 0:4 | Majer 2, Klokočník P. (P), Fassman |
11.09.2016 17:00 | Tursko - Černošice | 0:3 | |
18.09.2016 16:30 | Tuchoměřice B - Tursko | 2:3 | Průša 2(P), Škrábek (FK) |
25.09.2016 16:30 | Tursko - Dobříč B | 4:2 | Klouda 3, Klokočník P, Průša |
02.10.2016 16:00 | Roztoky B - Tursko | 2:2 | Majer 2x |
09.10.2016 16:00 | Tursko - Zbuzany B | 0:5 | |
16.10.2016 16:00 | Tursko - Kazín B | 3:0 | Jůza, Klokočník P., Charvát |
23.10.2016 15:30 | Hostivice B - Tursko | 4:1 | Škrábek |
06.11.2016 14:00 | Horoměřice - Tursko | Zruseno | |
13.11.2016 14:00 | Tursko - Jeneč B | Zruseno | |
20.11.2016 13:30 | Drahelčice - Tursko | 6:1 | Klokočník P. |
Datum | Výsledek | Střelci | |
26.03.2017 15:00 | Č. Újezd B - Tursko | 3:5 | Klouda 2, Klokočník P.,Cibulka, Fiedler |
02.04.2017 16:30 | Tursko - Středokluky | 1:2 | Klouda |
09.04.2017 16:30 | Černošice - Tursko | 1:0 | |
16.04.2017 17:00 | Tursko - Tuchoměřice B | 3:1 | Cibulka 2x, Prusa (P) |
23.04.2017 10:15 | Dobříč B - Tursko | 3:7 | Fiedler 4, Prusa (P), Klokočník P.,Cibulka |
30.04.2017 15:00 | Tursko - Roztoky B | 0:0 | |
07.05.2017 17:00 | Zbuzany B - Tursko | 1:0 | |
14.05.2017 17:00 | Kazín B - Tursko | 0:6 | Klokočník P. 3, Klouda, Cibulka, Zlámal Z. |
21.05.2017 17:00 | Tursko - Hostivice B | 5:2 | Fiedler, Zerzan, Klouda 3x |
18.06.2017 17:00 | Tursko - Drahelčice |
Hráč | Góly celkem | Penalta | Přímý kop |
Klokočník Petr | 11 | 1 | |
Fiedler Adam | 8 | ||
Klouda František | 10 | ||
Majer Pavel | 4 | ||
Cibulka Jakub | 5 | ||
Průša Michal | 4 | 4 | |
Charvát Tomáš | 2 | ||
Škrábek Václav | 2 | 1 | |
Jůza Vojtěch | 1 | ||
Zerzáň Tomáš | 1 | ||
Zlámal Zdeněk | 1 |
Průša 2x (P), Škrábek (PK) |
Termíny a výsledky zápasů Muži A - sezóna 2017-2018
Datum | Domácí | Hosté | Výsledek | Hřiště | Střelci |
27.8.2017 17:00 NE | FK Kralupy 1901 | Tursko | 1:3 | Kralupy 1901 | Vyhnal 2, Průša |
3.9.2017 14:00 NE | Sokol Ledčice | Tursko | 2:4 | Jevíněves | Klokočník P, Cibulka,Vyhnal,Průša |
10.9.2017 17:00 NE | Tursko | AFK Vraňany | 0:1 | Tursko | |
16.9.2017 17:00 SO | Sokol Sazená | Tursko | 5:1 | Sazená | Klouda |
24.9.2017 16:30 NE | Tursko | SK Úžice, z.s. | 5:0 | Tursko | Cibulka 2,Fiedler 2, Majer |
1.10.2017 16:00 NE | TJ Sokol Dolany | Tursko | 0:2 | Dolany | Klokočník P, Zlámal Z. |
8.10.2017 16:00 NE | Tursko | Vltavan Chvatěruby | 2:3(P) | Tursko | Cibulka, Vochomůrka |
14.10.2017 15:30 SO | SK Lípa Postřižín | Tursko | 2:4 | Postřižín | Čerňák,Klokočník P. Klouda (P), Majer |
22.10.2017 15:30 NE | Tursko | Sokol Nová Ves | 5:3 | Tursko | Fassman,Zlámal Z., Fiedler, Černak, Majer |
Datum | Domácí | Hosté | Výsledek | Hřiště | Střelci |
04.03.2018 14:30 | Tursko | Čechie Kralupy | 0:0 (4:3)P | Tursko | |
11.03.2018 14:30 | Tursko | Vltavan Chvatěruby | 3:3 (4:3)P | Tursko | Klouda 2x (P), Fiedler |
18.03.2018 15:00 | TJ Sokol Dolany | Tursko | 6:2 | UT Melnik | Charvát, Černak |
25.03.2018 15:00 | Tursko | FK Kralupy 1901 B | 0:0 | Tursko | |
01.04.2018 15:30 | Tursko | Sokol Ledčice | 7:2 | Tursko | Selix 2,Cibulka 2,Černak, Charvát, vlastní |
07.04.2018 15:30 | AFK Vraňany | Tursko | 3:4 | Vraňany | Klouda 2, Fiedler, Charvat |
15.04.2018 15:30 | Tursko | Sokol Sazená | 2:1 | Tursko | Charvat, Fiedler |
21.04.2018 16:00 | SK Úžice, z.s. | Tursko | 0:3 | Úžice | Kontumace |
29.04.2018 16:00 | Tursko | Sokol Dolany B | 4:0 | Tursko | Skrabek 2, Klouda,Klokocnik P. |
05.05.2018 16:30 | Vltavan Chvatěruby | Tursko | 2:1 | Chvatěruby | Klokocnik P. |
13.05.2018 16:30 | Tursko | Postřižín | 5:0 | Tursko | Vyhnal, Klokocnik P, Charvat 2, Prusa |
19.05.2018 17:00 | Sokol Nová Ves | Tursko | 2:6 | Nová Ves | Cernak,Charvat3, CIbulka, Vyhnal |
Hráč | Góly celkem | Penalta | Přímý kop |
Charvát Tomáš | 9 | ||
Cibulka Jakub | 7 | ||
Klokočník Petr | 6 | ||
Klouda František | 6 | ||
Vyhnal MIchal | 5 | 2 | |
Fiedler Adam | 5 | ||
Čerňák Jan | 4 | ||
Majer Pavel | 3 | ||
Škrábek Václav | 2 | ||
Selix Vojtěch | 2 | ||
Průša Michal | 2 | 2 | |
Zlámal Zdeněk | 2 | ||
Jůza Vojtěch | 1 | ||
Fassman Luděk | 1 | ||
Vochomůrka Pavel | 1 | ||
Zlámal Oldřich | 1 |