Datum: 13.03.2017

Vložil: Tomáš Novotný Roztoky

Titulek: Petr Klokočník

Zdravím Tursko,
chcete po mě vysvětlení ohledně přestupu Petra Klokočníka k nám.
Nevím, kam mám psát, nikde není kontakt, tak píšu sem.
Není to o tom, že Vám tahám hráče. Petr za nás odehrál 5 zápasů zimní ligy a na každém z těchto zápasů se ho ptám, jak to s ním bude. Jednou se rozmýšlí, podruhé přestupuje, pak se zase rozmýšlí a tak pořád dokola. Navíc s ním někteří naši hráči jsou v práci a tam je to také všelijak. Minulý týden, když jsem se ho ptal naposledy, byl rozmrzelý z neúčasti vašich trenérů na tréninku a řekl mi, že přestupuje už na jaře, že mohu podat žádost a domluvit se s Vámi. To jsem udělal. Jestli Vám poté řekl, že nechce odejít, o tom já nevím. A v tom případě z nás dělá voly z obou. Dnes jsem mu proto opět volal a on se nejdřív zase rozhodoval a až nakonec z něj vylezlo, že má u Vás kamarády a že jim slíbil, že ještě jaro odehraje u Vás a v létě se uvidí. Řekl jsem mu, že kdyby to takhle řekl rovnou, ušetřili jsme si spoustu času a starostí. Respektuju to. My jsme mu nabízeli možnost odehrát jaro u nás, vyzkoušel by si o dvě třídy vyšší soutěž. Tvoříme mladé mužstvo a určitě by se nám hodil. Mohl k nám jít na půlroční smlouvu s tím, že v létě bude zase automaticky Váš a budeme případně jednat znovu. Tursko, ve vší úctě, už letos na postup nevypadá, takže by Vám moc nechyběl. Navíc jsem se domlouval s panem Vůjtěchem, že bychom byli ochotní Vám za něj něco zaplatit. takže jsme mohli být spokojení všichni. To je asi vše.
Záleží jen na něm, myslím, že by mu to prospělo.
Jestli Vám vše prezentuje jinak, je mi líto, ale nic s tím nenadělám.
Mějte se, přeju hodně sportovních úspěchů a na naše jarní "derby" se moc těším.
Tomáš Novotný předseda SK Roztoky

Přidat nový příspěvek